Bērnu viktorīna ''Latvija - mana dzimtene''.

 Š.g. 26. novembrī Daugavpils pilsētas 23. pirmsskolas izglītības iestādē ''Rozīte'' notika Latvijas valsts svētkiem veltīts svinīgs noslēguma pasākums - viktorīna ''Latvija - mana dzimtene''. 

 Uz šo pasākumu tika aicināts viens pedagogs no katras Daugavpils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes. Pasakumā piedalījās sešgadīgie bērni un mūsu teātra pulciņa dalībnieki, kuri mums iestudēja pasaciņu ''Kā lacītis laimi meklēja'', pirmsskolas izglītības skolotājas I.Sedova, A.Viršuta un mūzikas skolotāji E.Lipska un V.Vasiļjevs.

 Svētku noskaņā bērni rādīja savas zināsanas par Latvijas visaugstāko kalnu Gaiziņu, vislielāko ezeru Lubānu, visskanīgāko putnu cielaviņu un skaistāko puķīti margrietiņu, kā arī devās ceļojumā pa mūsu pilsētas skaistākajām vietām. Savas uzkrātās zināšanas bērni apvienoja ar dejām, dziesmām un dzejoļiem par Latviju. Viesos pie mums bija arī Sprīdītis, kuram bija daudz jautājumu, uz kuriem mūsu bērni palīdzēja atrast atbildes. Svētkos valdīja ļoti sirsnīga un priecīga atmosfēra. 

Gribam pateikties mūsu viesiem par piedalīšanos svinīgajā noslēguma pasākumā!