Daugavpils pilsētas 23. pirmsskolas izglītības iestāde ‘’Rozīte’’ svin savu 50 gadu jubileju.

 1967. gada 7. decembrī tika dibināta 23.pirmsskolas izglītības iestāde ‘’Rozīte’’.  Mūsu jubilejai veltītajā pasākumā piedalījās Daugavpils pilsētas Domes priekšsēdētājs Rihards Eigims ar sirsnīgiem novēlējumiem turpmākai iestādes attīstībai un pilnveidošanai. Sveica arī iestādi Izglītības pārvaldes pārstāvji Ingrīda Zeļenkova un Maija Lazdāne, apbalvojot ilggadējos darbiniekus ar goda rakstiem. Netika aizmirsts arī par tiem, kas nozīmīgu darba dzīves daļu veltījuši mūsu iestādei: bijusī iestādes vadītāja V.Karpova, izglītības metodiķe V.Matisāne un skolotājas R.Kulagina, L.Dovgija, O.Krasnikova.

   ‘’Rozīti’’ sirsnīgi sveica mūsu absolventi brāļi   Pāvels un Maksims Arhipovi ar aizraujošajām akordeona skaņām. Ļoti lepojamies par mūsu daudziem izlaidumniekiem, kuri pašlaik ir sasnieguši augstus rezultātus daudzās jomās. Ar skaistām dejām mums pārsteidza arī Dmitrija Morderera sporta deju klubs. Iestādes pedagogi ar bērniem un vecākiem arī bija sarūpējuši mīļus apsveikumus ‘’Rozītei’’ , kā arī novēlēja arī turpmāk saglabāt jauko un sirsnīgo atmosfēru iestādē, kur tik skaisti un mīļi bērniem.

  Sirsnīgi pateicamies visiem, kas atbalstīja mūsu pasākumu, izsakām lielu pateicību par atsaucību un sadarbību visu šo skaisto gadu garumā.