Bērnu un vecāku viktorīna ‘’Putni nometnieki’’.

    Mūsu bērnudārza vecākajai grupai „Puķītes’’ janvāris noritēja Putnu nometnieku zīmē. Visu mēnesi bērni iepazina Latvijā ziemojošos putnus, pētīja viņu izskatu, uzzināja ar ko putni labprāt mielojas. Putnu raksturu iepazina latviešu tautas pasakās un tautasdziesmās. Sadarbībā ar vecākiem veidoja putnu barotavas, kuras izvietojām dārziņa teritorijā.

Mazo pētnieku iegūtās zināšanas ļoti noderēja 30. janvārī rīkotajā viktorīnā ‘’Pazīstu putnus nometniekus’’. Uz šo viktorīnu aicinājām arī bērnu vecākus. Dalībnieki izlozēja savu vietu pie galdiem un 4 aktīvas komandas sāka aizraujošo spēli.  Uz interesantajiem jautājumiem atbildēja arī bērnu vecāki. Bērni pārsteidza ar augsto zināšanu līmeni arī uz dažiem āķīgiem jautājumiem. Ar jautrām ‘’Mazo putniņu dejām’’ un dziesmām sporta pauzēs, nemanot aizritēja jaukais kopīgais pasākums.

Noslēgumā apbalvotas tika visas komandas ar saldām balvām un ‘’Putnu eksperta’’ medaļām. Sirsnīgi pateicamies mūsu skolotājām Gunai Vorotinskai, Ingai Utānei un auklītei Innai Soroko par tik jauko pasākuma organizēšanu.