Eiropas sporta diena 2018.

   2018.gada. 26. septembrī Eiropas Sporta nedēļas ietvaros mūsu iestādē ''Rozīte'' sadarbībā ar Daugavpils 26.pirmsskolas izglītības iestādi ''Zīļuķi'' notika dažādas  sportiskas aktivitātes vecāko un sagatavošanas grupu bērniem. Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek jau ceturto gadu. Šogad tā risinājās no 24. līdz 28. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem, sportojot kopā ar ģimeni, izglītības iestādēs, darbavietās, sporta un fitnesa klubos un brīvā dabā.

Mūsu pirmsskolēni sportisko aktivitāšu akcijā piedalās jau otro gadu. Ikvienā pirmsskolas izglītības iestādē noteiktā datumā un laikā visi sportot gribētāji “atrodas uz viena viļņa”. Sporto audzēkņi kopā ar skolotājiem, dažās iestādēs pievienojas arī bērnu vecāki, tādējādi, rosinot sabiedrības interesi par kustību nozīmi ikdienā.

Mūsu iestādes mērķis: Motivēt bērnus būt kustīgiem, veicināt fizisko aktivitāti un pozitīvu emocionālo saskarsmi, vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba dzīves kvalitātei. Iestādē visās grupās notika sporta aktivitātes. Populārākais sporta veids pasaulē ir futbols. Tāpēc gandrīz visi vingrinājumi tika izpildīti ar bumbu. Bērni pasākumā guva daudz prieka, valdīja pozitīvas emocijas. Par aktīvu līdzdalību pasākumu bērni tika pacienāti ar saldiem pārsteigumiem un saņēma diplomus. Paldies skolotājām par ieguldīto darbu sportisko aktivitāšu sagatavošanā un vadīšanā.