Mūsu ''Rozītes'' izlaidums 2017.

Ar pirmo maijpuķīšu smaržu mūsu „Rozītē” ienāk izlaidumu laiks – atvadīšanās no bērnudārza. Izlaidums ir īpašs pasākums gan skolotājiem, gan bērniem un viņu vecākiem. Mazais bērns pēkšņi ir izaudzis  liels un gatavs doties skolas gaitās. 
        Mums skolotājiem izlaiduma svētki ir reizē priecīga un mazliet skumja diena. Prieks par padarīto darbu, par bērnu sasniegumiem, par viņu mīlestību pret mums. Skumjas, ka atkal kāds posms dzīvē ir aizritējis un jāšķiras no „saviem”, sešus gadus izlolotiem audzēkņiem. 
      Izlaidumā vienmēr cenšamies sarīkot neaizmirstamus svētkus gan bērniem, gan vecākiem. Šādi svētki nav iedomājami bez bērnu koncerta ar skaisti deklamētiem dzejoļiem, dziesmām, dejām. Bija arī ziedi, dāvanas, medaļas par piemiņu un laba vēlējumi. Šogad no mūsu iestādes skolas gaitas uzsāks 31 audzēknis.
       Vēl priekšā vasara. Bērni varēs atpūsties, izbaudīt brīvlaiku, krāt spēkus, lai rudenī varētu doties uz skolu. 
       Novēlam visiem vecākiem un bērniem izbaudīt vasaru, atpūsties – sauļoties un peldēties, ēst saldējumu, zemenes, gulēt zālē un lūkoties mākoņos, ķert tauriņus un izlasīt kādu skaistu grāmatu. Ļauties sapņiem – gan lieliem, gan maziem. Esiet kopā ar savu ģimeni un, lai Jūs katru dienu vada mīlestība.