Pasaules Sniega diena 2017.

 

  Daugavpils 23.pirmsskolas izglītības iestāde jau otro gadu pēc kārtas rīko  ‘’Pasaules Sniega Dienu’’. Šogad 13.janvārī mūsu iestādes teritorijā notika dažādas interesantas aktivitātes bērniem un vecākiem. Šajā pasākumā tika iesaistīti sagatavošanas grupu  bērni, skolotāji un vecāki. Pasākumam gatavojoties, bērni ar vecākiem mājās veidoja dažādas ilustrācijas ,,Ziemas prieki’’, skolotājas grupā rīkoja  izstādi ar veidotajām bildēm un zīmējumiem,  nedēļu iepriekš pedagogi ar bērniem un vecākiem organizēja pārrunas par ziemas aktivitātēm un izklaidēm ģimenes pastaigu laikā.

   Pasākuma laikā tika rīkotas izklaidējošas  sporta aktivitātes - jautrās stafetes ar ragaviņām, sniegavīru celšanas konkurss, krāsainā sniega konkurss, rūķu stafetes, hokeja sacensības. Visi dalībnieki saņēma apliecinājumus un piemiņas veltes par dalību pasākumā.

  Pasaules sniega diena ir lieliska  iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.